Міністерство юстиції запустило просвітницький проект про права громадян

Міністр юстиції Павло Петренко презентував запуск всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право!», який реалізується за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та має на меті інформувати українців про їхні права і навчити громадян ці права захищати.

Про це йдеться на сайті відомства.

Наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми “Я МАЮ ПРАВО!” є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, – зазначив очільник Мін’юсту.

Пріоритетною тематикою інформаційної кампанії на 2017 рік визначено права громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах.

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе, у свою чергу, наголосив, що стратегія Міністерства юстиції полягає у максимальному інформуванні громадян про важливість активної позиції, коли права опиняються під загрозою.

Ми надаватимемо чіткі, прикладні й зрозумілі поради, щоб, потрапивши у неприємну ситуацію, українці  точно знали, як діяти і до кого звертатися. З іншого боку ми, Мін’юст, у співпраці з Міністерством освіти, фіналізуємо Концепцію реформування юридичної освіти і ми впевнені, що у нас будуть конкретні результати і в цьому напрямку, – заявив Гія Гецадзе.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *