Міністерство у справах ветеранів повідомило про запуск пілотного проекту зі створення психофізіологічного профілю ветерана

Черкаська область стане першою, де буде реалізовано пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана. Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець підписали Меморандум про співпрацю і наголосили на всебічній підтримці проекту.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Унікальність цього проекту полягає в тому, що кожного з ветеранів Черкаської області відвідає група фахівців, що складається з соціального працівника і ветерана, з метою проведення первинного анкетування — опитування. Робота проводитиметься не тільки з самими ветеранами, але і з їх родинами, а також охоплюватиме родини загиблих. Отримані дані заноситимуться в базу даних на планшеті. У подальшому отримана інформація слугуватиме не тільки для визначення наявних проблем, але і для пошуку шляхів їх комплексного вирішення, створення певної системи і розробки комплексної програми з психосоціальної реабілітації ветеранів усієї країни.

Метою є визначення фізичного, психологічного стану ветеранів для комплексного розуміння потреби у послугах і пільгах. Після його реалізації у Черкаській області і обробки результатів ми плануємо його реалізацію у межах всієї України, — зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Передбачається, що проект стартує на початку квітня, а результати будуть представлені вже у червні, після чого будуть підстави для старту всеукраїнського етапу.

Фото: Адрій Дубчак

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *