Мінфін пропонує спростити процедуру подання звітності з єдиного внеску


Міністерство фінансів України оприлюднило на своєму сайті законопроект щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У міністерстві пропонують спростити подання звітності з єдиного внеску. Зокрема, для фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, передбачено, що відомості про нарахування, обчислення і сплату єдиного внеску з доходів від підприємницької діяльності або провадження незалежної професійної діяльності подаватимуться у складі річної декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації), а для фізичних осіб – платників єдиного податку – у складі податкової декларації платника єдиного податку.

Прийняття цього документа, на думку його ініціаторів, спростить ведення бізнесу та покращить ефективність роботи контролюючих органів за рахунок створення єдиного уніфікованого документа шляхом об’єднання окремих видів звітності.

Ви можете долучитись до обговорення даного законопроекту, надавши свої зауваження та пропозиції стосовно його змісту у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  homut@minfin.gov.ua
  • Державна регуляторна служба України, 01001, м. Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.