Мінфін хоче ввести єдиний рахунок для сплати податків і зборів

Міністерство фінансів України ініціює зміни до Податкового кодексу щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відповідно до законопроекту сплата податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України, буде здійснюватись через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, який буде відкрито для платника за його згодою (бажанням) на центральному рівні Державної казначейської служби України.

Законопроект має на меті спрощення для платників податків процедури розрахунків з бюджетами через скорочення рахунків для зарахування податків і зборів.

Наразі законопроект оприлюднено для громадського обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України в рубриці: «Аспекти роботи»/«Законодавство»/«Проекти документів».

Зауваження та пропозиції до проекту закону можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет у письмовій та/або електронній формі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.