«Люди з мобільними» та «Обережно, тролі»: найбільш незвичайні дорожні знаки світу

Наявність дорожніх знаків і дорожніх покажчиків на дорогах — невід’ємна частина життя водія.

Відсутність дорожніх знаків або неправильне їх розташування, просто неприйнятно, адже саме вони сприяють організації транспортного руху, акцентуючи увагу водіїв на небезпечних ділянках дороги або інформуючи про необхідність дотримання встановлених правил дорожнього руху.

Якщо у своїх рідних містах водії вже пристосувались до розташування дорожніх знаків та вказівників, а тому звертають увагу менше, то подорожуючи новими маршрутами, потрібно бути особливо уважним.

Цікаво, що в багатьох країнах світу зустрічаються досить незвичайні знаки дорожнього руху, іноді смішні і, часом, навіть абсурдні. Проте це тільки на перший погляд, насправді ж, вони повністю відповідають атмосфері, культурі та традиціям тієї чи іншої країни.

This slideshow requires JavaScript.

Австралійські корови бувають дуже агресивні, як і буйволи в США (знак «Небезпека зіткнення з дикими тваринами»).

А такі дорожні знаки попереджають про можливу появу людей в нетверезому стані на дорогах. Їх (знаки — прим. ред) можна помітити в Великобританії, Румунії, Чехії та деяких інших країнах.

Обережними потрібно бути й на ділянках вулиць, де можуть з’являтись неуважні пішоходи з телефоном у руках. На дорогах Фінляндії розмістили дорожній знак «Люди з мобільними», який попереджає водіїв про неуважних пішоходів, які, «втупившись» в мобільні телефони, переходять дорогу «не дивлячись».

А в Норвегії будьте обережні з тролями, вони таком не надто уважні. Норвежці встановлюють такий знак на територіях, де згідно з традиційними уявлення живуть тролі:

У Канаді водіїв попереджають. що у віддаленій лісовій місцевості потрібно побоюватися грабіжників і замикати автомобілі.

Ще кілька цікавих знаків:

Росія. Обережно! Жінки зі зниженою соціальною відповідальністю

Оман. Небезпека зіткнення з мігруючими піщаними дюнами

Малайзія. Ну дуже звивисті дороги

Чехія. Просто туман

А так виглядають нерівні дороги в Мексиці

Африка. А цей забороняє придорожню торгівлю

Африка. Цей знак забороняє рух автостопом

Іванна Мельничук

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *