Legal tech Форшмак: приходь, навіть якщо не голодний


Студентський чаптер OLA Legal Hackers знову організовує захід 13-го липня, але в цей раз запрошує усіх охочих.

Тому, якщо ви близька тема ІТ-права — вас повинно це зацікавити.

На хвилі стрімкого розвитку діджіталізації, вкрай важливо розуміти, що таке персональні дані, як їх охороняти та головне – навіщо.

Які наслідки зневаги користування стандартними правилами захисту персональних даних та багато іншого про GDPR розповість спікер, якого заманили зі столиці — Дмитро Корчинський. Як нам відомо, Дмитро один з небагатьох сертифікованих CIPP / E (CIPP – Certified Information Privacy Professional). З чим, хоч і трохи із запізненням, редакція Lойер вітає Дмитра.

Але звичайно не забули і про одеських юристів-практиків.

Ілона Чута (СЕО в Digilaw, член правління комітету в UBA ICT Committee – Комітет АПУ з питань телекомунікацій, ІТ та Інтернету, Co-Founder в Pinky Solutions) розповість про права інтелектуальної власності в комп’ютерних іграх, на що це право розповсюджується, що таке Fair use, як захищатися від недобросовісних користувачів інтернету та яким чином закріпити ці права на стадії переговорів.

Організатори Legal Tech форшмак: OLA LH ЛХ, Одеський осередок Ліги студентів АПУ, DigiLaw, Комітет АПУ з питань телекомунікацій, ІТ та Інтернету інтригують темою юридичного бізнесу, переговорами та договорами в сфері ІТ, але поки тримають спікерів в секреті.

Lойер: Із лігалтек усе зрозуміло, чому форшмак?

OLA LH: Ну розумієте, шабат без форшмака — таки не кошерно

Лінк на реєстрацію: https://bit.ly/2LM8jiD