Конкурси та міжнародні програми для студентів-правників та практикуючих юристів


Якщо навчання в університеті для вас не достатньо, або ж ви вже давно практикуєте та бажаєте показати значимість своїх дій, свого внеску, щоб його побачили та підтримали інші, тоді саме для вас ми підібрали кілька проектів, що допоможуть вам розвиватись професійно та особисто.

1. Школа польського права

Спільний проект Факультету права та адміністрації Варшавського університету та юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка відкривають набір слухачів до Школи польського права на навчальний рік 2017/2018.

Мета: просування польської юридичної науки, популяризація знань про польське право шляхом вивчення мови польських нормативних і правових документів та основ польської правової системи, а також сприяння інтеграції студентів і молодих вчених з України і Польщі, у тому числі, шляхом проведення лекційних і практичних занять, участі в міжнародних конференціях, мовних семінарах, наукових стажуваннях, присвячених вивченню польської правової доктрини і польського законодавства.

Слухачем може стати будь-яка особа, що володіє польською мовою на базовому рівні (B1), зацікавлена у вивченні мови польського права і польського законодавства.

Вартість: безкоштовно, за умови 90% відвідувань, в іншому випадку – 1 200 євро.

Дедлайн — 1 вересня

2. Навчальні судові дебати від ELSA Ukraine

ELSA Ukraine пропонує взяти участь у мут кортах з європейського права з прав людини та міжнародного торговельного права.

2. 1. European Human Rights Moot Court Competition – міжнародне змагання, яке щороку збирає приблизно 100 команд із 30 країн світу відбувається у Європейському суді з прав людини.

Потрібно зібрати команду з 2-4 студентів та починати підготовку.

Початок реєстрації – 18 серпня.

Фінал відбудеться у Страсбурзі.

Переможці отримають можливість проходити одномісячне стажування в Європейському суді з прав людини.

2. 2. ELSA Moot Court Competition on WTO law – міжнародне змагання, присвячене важливим та неординарним питанням з міжнародного торговельного права.

Потрібно зібрати команду з 2-4 студентів.

Початок реєстрації – 15 вересня.

Фінал відбудеться у Женеві.

3. Щорічний конкурс «Молодий правник року»

Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань, адвокатів, науковців організовується всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник року».

Мета: сприяння підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці: сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості.

Хто може взяти участь: юристи, які на момент проведення конкурсу досягли не більше 35-ти років, мають вищу юридичну освіту та досягли найкращих результатів за фахом протягом року.

Дедлайн: 18 вересня 2017

4. Конкурс навчально-методичних розробок з прав людини

Українська Гельсінська Спілка з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, оголошує Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).

Мета: сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини, з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та підтримки творчих педагогічних працівників, підвищення їх зацікавленості у правозахисній та правоосвітній діяльності, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей,  сприяння фаховому самовдосконаленню, стимулювання до прояву активної життєвої позиції,.

Хто може взяти участь: педагогічні працівники/ці, творчі колективи навчальних закладів (загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл), гімназій, ліцеїв, коледжів, позашкільних навчальних закладів), наукових установ,  громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.

Дедлайн: 30 вересня

5. Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс  «Адвокат року»

Асоціація адвокатів України нещодавно розпочала прийом заявок на щорічний Всеукраїнський незалежний публічний конкурс  «Адвокат року — 2017»!

Конкурс складається з 2-х етапів: on-line голосування та розгляд анкет номінантів Конкурсною комісією.

Мета: обрати кращих представників адвокатури, які гідно захищають своїх клієнтів, отримали відповідний авторитет з боку суспільства та внесли певний вклад у розвиток інституту адвокатури України.

Хто може взяти участь: адвокати, які мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, стаж адвокатської діяльності яких не менш ніж 3 роки

Дедлайн: грудень 2017

Іванна Мельничук