Конгресменам США заборонять ночувати на роботі


Фото: The New York Post

Членам Палати представників можуть законодавчо заборонити ночувати на роботі. У подібній практиці підозрюють кожного п’ятого законодавця.

Відповідний законопроект буде внесений на розгляд конгресменів до кінця травня. Його автори стверджують, що перетворення офісів у спальні порушує правила IRS і етику Конгресу.

Це нездорова практика. Це гидко. Я не хотів би проводити зустрічі в чиїйсь спальні, — сказав демократ Бенні Томпсон. Він додав, що це також суперечить закону.

Про це повідомляє «ЗіБ» з посиланням на The New York Post.

Ті ж, хто змушений ночувати в офісі, виправдовують таку поведінку високою вартістю оренди житла.

Якщо ми встановимо вимогу, що кандидатові потрібно орендувати або купити житло в окрузі Колумбія, тоді тільки мільйонери будуть членами Конгресу, — відзначив член Палати представників Ден Донован.

Річ у тому, що для приїжджих конгресменів компенсації за найм житла не передбачені. Вважається, що їм достатньо зарплати в сумі $174 тис. на рік. Тимчасом як для законодавців штатів такі виплати коливаються в діапазоні від $175 до 190 на день.

При цьому орендна плата за найдешевшу однокімнатну квартиру у Вашингтоні стартує від $2000 на місяць. Крім цього, конгресмени змушені оплачувати житло в рідному штаті.

Кількість членів палати представників, які сплять в офісних приміщеннях Конгресу, становить приблизно 100 чоловік. Це більш ніж 20% від членів законодавчого органу.