Кобеляцький районний суд Полтавської області розпочинає проект «День з суддею»


Кобеляцький районний суду Полтавської області прагне, щоб робота суду була зрозуміла для пересічного громадянина, а зокрема, здійснення правосуддя відповідно до європейських стандартів — передбачуваним та відкритим.

З цією метою, він розпочинає проект «День з суддею», де кожен бажаючий попередньо може подати заявку на електронну адресу суду inbox@kb.pl.court.gov.ua за формою, що додається нижче, та зможе провести один робочий день із суддею та безпосередньо побачити роботу суду, повідомляє його прес-служба.

Умовою участі є обов’язкова присутність протягом всього робочого дня та по закінченні виклад своїх вражень від проведеного дня на сайті суду. Суд залишає за собою право відбору учасника у випадку подання декількох заявок на проведення робочого дня. Суд не буде розглядати заявки осіб, які беруть участь у розгляді справ. Конкретний день проведення буде узгоджуватись із учасником окремо в рамках періоду проведення заходу.

Заявка подається за формою:

Голова Кобеляцького районного суду Полтавської області

І.І.Омельченко

Заявка

на участь у проекті  «День з суддею»

Прізвище, ім’я, по батькові учасника
Дата та місце народження
Місце проживання та реєстрації
Контактний номер телефону
E-mail в разі навності
Бажана дата проведення в рамках періоду проведення заходу
Дата заповнення заявки

Погоджуюсь з умовами проведення заходу та повідомляю, що не є учасником справ, які розглядаються в Кобеляцькому районному суді.