Клопотання про виклик в якості свідків Бога та діда Піхто та інші витівки хмельничанина у суді

310 скарг та клопотань протягом 2016 року до Хмельницького міськрайонного суду  було подано одним скаржником на розгляд слідчим суддям, така статистика суду.

Проте це ще не всі витівки «жартівника», повідомляє прес-секретар суду.

До слова, у 2017 цією ж особою було подано уже 550 скарг та клопотань.  Враховуючи, що слідчими суддями в 2017 році за рік в середньому розглянуто по 2000 матеріалів, то скарги та клопотання чоловіка складають ¼ від загальної кількості розглянутих матеріалів одного слідчого судді за рік.

Станом на 13 квітня 2018 року,  знову ж таки цей же чоловік подав уже 211 скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань,  час від часу трапляються клопотання,  подані цим же чоловіком, які в пересічних громадян викликають посмішку, так наприклад скарга на постанову слідчого про відмову в задоволенні  клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж  скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит  свідка – діда Піхто, однак судді відповідно до вимог КПК України змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду. Ось такі щоденні будні слідчих суддів на прикладі одного «скаржника».

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

 1. Михайло сказав:

  Михайло-Михайло Хабаль здаєтся інформаційна дискредитація суддями вступила в повну силу…варто суддям добре вивчити статтю 23 та 1174 Цивільного Кодексу України в сукупності зі статтями 19 та 56 Конституції України…

  Михайло Хабаль до речі, голова Хмельницького міськрайонного суду має звернутись до представників Книги рекордів Гіннеса та Книги рекордів України для вручення почесного диплому про таку першість…та й штетловські Прокурор Хмельницької області та начальних ГУНП в Хмельницькій області підтримають таку ініціативу голови суду…

  Михайло Хабаль може ви збираєтесь виставити і Президента України невігласом..а він підтверджує існування Бога і ви всі цьому рукоплещите….
  Петро Порошенко

  Питання Помісної Церкви в Україні виходить далеко за межі проблем церковних. Українська православна церква – Помісна, Автокефальна – це такий же елемент державності, як армія і мова.
  Нам потрібна рішучість, боротьба і молитва до Бога, щоб Господь послав нам єдину Помісну Церкву і Божу благодать. Якщо ми повіримо, що це можливо, це справдиться.
  Ми зробили все, що від нас залежить, але треба зробити навіть більше. Бо це не церковне питання, а історична подія, коли в Україну повернеться єдина церква!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *