Киянина засудили за репост ідеолога «російської весни» у «ВКонтакте»

Деснянський районний суд Києва виніс рішення про притягнення киянина до відповідальності у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки з випробувальним терміном 1 рік за репост публікації в соціальній мережі «ВКонтакте», передає Громадське.

Відповідне рішення суд прийняв 2 жовтня, воно опубліковано в електронному реєстрі.

Згідно з матеріалами справи, підсудний розмістив публікацію сторінки «Олександр Дугін» в групі «Союз України і Росії».

Війна на цей раз серйозна. Зараз починається найсерйозніше випробування. Американці дотиснули хунту до того, щоб вона почала знищення громадян Південного Сходу … Там, де ОДА не взяті, потрібно брати в терміновому порядку. Той, хто не присягає народу, пособник київським вбивцям, з такими за законами воєнного часу … Політичний статус Донецька, взявши вогонь на себе, – ось чого треба домогтися негайно. Далі, організація Південно-Східного Фронту …, – йдеться в публікації Дугіна, яка стала приводом для початку кримінального провадження.

Залучений судом експерт Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ прийшов до висновку, що в публікації містилися заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади і зміни меж території України.

Обвинувачений, у свою чергу, визнав провину, що стало пом’якшувальною обставиною.

Його засудили до двох років в’язниці, але він може бути звільнений від покарання, якщо протягом випробувального терміну, який складає 1 рік не вчинить інших злочинів і виконає покладені на нього зобов’язання.

Обвинувачений був звільнений з-під варти в залі суду.

Олександр Дугін вважається одним з ідеологів «російської весни». Також він відомий ідеєю створення євразійської наддержави через інтеграцію Росії з колишніми радянськими республіками.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *