Ким ти хочеш стати, коли виростеш: професія юриста серед найбільш популярних дитячих мрій


Згідно з дослідженнями, ця мрія також найбільш реальна у плані реалізації.

Юрист посідає дев’яте місце в списку десяти професій, які найчастіше мріють здобути діти. Так, 4% малюків мають амбіції щодо розгляду справ, зустрічей з клієнтами та виступів у залах судових засідань, повідомляє британське юридичне видання Legal Cheek.

Найпопулярнішою професією дітей став ветеринар, ним мріє стати кожен десятий опитаний (10%). За ним послідували вчитель (2-е), пілот (3-тє) і актор (4-е), а поліцейський завершив п’ятірку кращих.

Спортсмен посів шосте місце, за ним слідують танцюрист (7-е місце) і лікар (8-е місце) в опитуванні, проведеному співробітником оздоровчої компанії Perkbox. Музикант закрив першу десятку.

Але мрії не завжди стають реальністю. Дослідження показало, що 96% дорослих не мають роботи, про яку вони мріяли в дитинстві, а це означає, що тільки 4% змогли втілити свою мрію в реальність.

Разом з тим дослідження виявило, що з усіх професій, про які мріють діти, найбільш реально отримати роботу саме юристам. Також наведені дані, що 14 відсотків з тих, хто мріяв стати юристом, зараз працюють в «законі, правоохоронних органах або службах безпеки».

З тих щасливчиків, які втілили свої дитячі мрії в реальність, 92% сказали, що вони щасливі в своїй ролі. Цікаво, що ті, хто цього не зробив і зараз працює в іншому секторі, серед причин посилалися на недостатню кількість «таланту, можливостей або ресурсів» (43%); відсутність інтересу в міру дорослішання (20%); занадто багато вимог у навчанні (9%); і низьку заробітну плату (8%).

Фото: Pexels