Кабмін планує скасувати непотрібні звіти ОДА і КМДА для уряду

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет заявив, що уряд провів аналіз звітів, які готує ОДА та КМДА для Кабміну, та дійшов висновку, що переважна більшість з них непотрібні.

“Всього їх виявилося 4185 звітів. Раз на місяць або на квартал тисячі держслужбовців по всій країні готують ці нескінченні документи

Почали розбиратися з кожним звітом окремо. Досліджували, хто користується або хоча б відкриває ці звіти”, – пише Дубілет.

За його словами, майже 3000 (70%) цих звітів не потрібні. Вони займають купу часу у тих, хто їх готує, але майже завжди просто накопичуються на запилених шафах без всякого сенсу.

“Система звітності накопичувалася в нашій країні з 1992 року. Часто ці звіти були не системні, коли про те ж саме звітують всі області, а стихійні. Наприклад, Вінницька ОДА старанно, ще з 1995 року, звітувала щодо простроченої дебіторської заборгованості за зовнішньоекономічніми операціями.

Ми виявили ще одну дивовижну штуку. Близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно. Свого часу їх скасовували, але ніби забували повідомити про це регіони…”.

Окрім цього, він повідомив, що зараз разом із міністерствами та іншими органами влади ведеться робота щодо скасування цих звітів. Частину вже скасували, а ще частина планується протягом 2-3 тижнів.

“Наші держоргани мають працювати більш ефективно. Працюємо над цим”.

Фото: rubryka.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.