Кабмін підвищив розміри посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», тим самим підвищивши розміри посадових окладів для працівників органів місцевого самоврядування.

Про це інформує Міністерство соціальної політики України.

Нагадаємо, що згідно з  Законом України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII було підвищено посадові оклади державних службовців, при цьому залишивши без уваги посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування.

З метою підвищення розмірів посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, а також забезпечення диференціації розмірів посадових окладів у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати Мінсоцполітики й розробило проект відповідного акта, – йдеться у повідомленні.

Постанова також унормовує умови оплати праці сільських і селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їхніх виконавчих комітетів і поновлює норму щодо виплати надбавки зазначеним посадовим особам за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.