Із запуском безвізу буде спрощено і процедуру митного контролю

Як тільки Угода щодо безвізового режиму почне діяти, в усіх пунктах пропуску буде максимально спрощено процедури проходження митного контролю для громадян.

Про це заявив в.о. Голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан.

Ми розуміємо всю відповідальність, яка постане перед працівниками митниці, оскільки вже зараз наші колеги прикордонники прогнозують збільшення пасажиропотоку у перші дні безвізу на 30 відсотків. Для уникнення черг та незручностей для подорожуючих вже впроваджується низка заходів на митницях та пунктах пропуску, – розповів Мирослав Продан.

За його словами, такі події як впровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу лише стимулюють митницю до розвитку, впровадження інноваційних технологій та переведення сервісів в он-лайн режим.

Керівник ДФС також нагадав, що для зручності подорожуючих на веб-порталі ДФС функціонує он-лайн сервіс «Кордон», який вже зараз дозволяє громадянам відстежувати в режимі реального часу ситуацію на пунктах пропуску через державний кордон. Сервіс надає інформацію щодо часу очікування для легкового та вантажного транспорту на всіх пунктах пропуску на кордоні України, а також на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою АР Крим.

Окрім цього, значно зекономити час при проходженні митного контролю допоможе і знання громадянами правил перетину кордону. Так, на веб-порталі ДФС розміщено перелік дозволених та заборонених для переміщення товарів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.