Історія про коробку сигар і адвоката, який перехитрив сам себе

Цей випадок стався в Америці. Адвокат купив дуже рідкісні сигари, заплативши за них величезну суму. Чоловік застрахував придбаний товар, в тому числі і від пожежі. А потім він всі сигари викурив.

Звернувшись в компанію за страховкою, адвокат отримав відмову. У своїй позовній заяві він вказав, що всі сигари згоріли в декількох маленьких пожежах, але представники страхової компанії прекрасно розуміли справжні обставини, в яких сигари були знищені.

Найдивовижніше те, що адвокат виграв судовий розгляд. Суд визнав, що його вимога виглядає незвично, але раз був укладений договір, що передбачає виплату в страховому випадку, то компанія просто зобов’язана слідувати його пунктам. Крім того, в договорі немає чіткого визначення, що вважається пожежею, а що — ні. Суд зобов’язав страхову компанію заплатити адвокату необхідну суму (15 тисяч доларів), що і було зроблено.

Однак після того як адвокат отримав свої гроші, агенти страхової компанії зробили геніальний крок у відповідь: вони звинуватили його в 24 підпалах застрахованої власності. У другому судовому розгляді використовувалися всі свідчення адвоката з попереднього процесу, тобто проти нього направили його ж слова. В результаті адвоката визнали винним в навмисному підпалі застрахованих сигар. Його засудили до 2 років позбавлення волі і штрафу в 24 тисячі американських доларів.

Джерело: Storyfox

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *