Ірландець подав до суду на дружину через тривалий візит тещі

Житель Ірландії заявив, що виставить дружині рахунок за перебування тещі у них удома. І погрозами не обмежився: подав до суду позов.

Про це повідомляє «ЗіБ» з посиланням на Irish Times.

У суді із сімейних справ він відзначив, що 78-річна теща «порушила межі пристойності», коли гостювала в них з червня минулого року до недавнього часу. Наприклад, могла зайти без дозволу в їхню спальню, перекладала одяг в його гардеробі, доки він мився.

До того ж ірландець готував для тещі сніданок, обід і вечерю, а також її улюблений бісквіт з хересом. Останньою краплею став випадок, коли жінка підвищила на нього голос, тому що звук телевізора заважав їй спати.

За словами чоловіка, присутність тещі зруйнувала його шлюб через додаткові витрати і постійні сварки з дружиною. Так, він витратив €900 на рослини й кущі, які потрапили в смітник, оскільки не сподобалися тещі.

Дружина спробувала висунути проти нього звинувачення в насильстві, на що ірландець відповів, що «це нісенітниця». Він додав, що робив дружині й тещі дорогі подарунки та піклувався про них, але вони «абсолютно зіпсовані жінки».

Суддя відхилила звинувачення в насильстві через відсутність доказів і додала, що жінка просто нервується через сварки з чоловіком.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *