«Голоси юриспруденції»: як в США створили хор зі ста юристів

У січні 2009 року юрист Гері С. Грін кинув клич в юридичному співтоваристві Південної Каліфорнії. Він хотів зібрати оркестр любителів, який би складався тільки з юристів і суддів.

Відгук був величезний, з’явилася філармонія юристів в Лос-Анджелесі. Вона мала такий успіх, що пізніше Грін заснував «Голоси юриспруденції» — хор зі 100 чоловік, і «Біг-бенд адвокатів» — група в стилі Гленна Міллера.

Сам Грін — засновник і художній керівник філармонії — отримав багато нагород. Зокрема, його назвали «єдиним юристом, чиї команди виконують судді».

— Як у Вас з’явилася ідея створити оркестр з юристів?

 Я давно про це думав:

Я — юрист і музикант. Повинні десь бути і інші музиканти, які теж юристи.

Через кілька років на одному заході мені представили суддю, який грає на трубі. Це надихнуло мене розмістити оголошення в газети і об’єднати юристів. За тиждень отримав понад 100 відповідей і був здивований, скільки серед них професіоналів, які закінчували консерваторії.

— Які це юристи, що грають в філармонії? Чи є у них щось спільне?

Це представники всіляких професій — прокурори, слідчі, юристи з нерухомості, банкрутства, авторського права, співробітники великих фірм і ті, хто працює на себе, судді, студенти, персонал офісів. Вони всі обожнюють музику. Багато з них пробували нею займатися, але потім зрозуміли, що хочуть нормально заробляти, і пішли отримувати юридичну освіту.

— Ви скрипаль і диригент. Ви росли в музичній сім’ї?

Так, всі цим займалися. Мій покійний дядько Ернст Катц заснував молодіжний оркестр філармонії в Каліфорнії в 1937 році, і він диригував на відкритті 72-го сезону. Коли я був молодим, я працював там концертмейстером. Навчався не тільки музиці, а й тому, як вести справи оркестру. Це допомогло мені з юридичною філармонією.

— Розкажіть про свою юридичну практику.

Зараз я займаюся в основному нещасними випадками і нерухомістю. Взагалі я пішов в юриспруденцію, щоб стати політиком. Мене вибрали, але щастя це не принесло, мені не подобалося збирати гроші. Тому я почав практикувати. Зараз я беру на себе менше, тому що дуже завантажений музичними справами. Але не пропускаю випадку взяти роботу pro bono або особливо цікавий кейс.

— Як Ви знаходите час на все?

Мені пощастило, організм не вимагає багато сну. Досить 4-5 годин.

— З Вашою групою виступало багато знаменитостей. Як Вам вдавалося їх умовити?

Це завдяки дядькові. Спочатку в його молодіжному оркестрі виступали тільки діти, але це було нецікаво пресі — його концерти дуже мало висвітлювалися. Він був близьким другом актриси Мері Пікфорд і започаткував традицію запрошувати зірок виступити з колективом. Багато з них згодом стали і моїми друзями. Я почав кликати їх в юридичну філармонію.

— Це повинно збільшувати продажі квитків, враховуючи, що всі три групи складаються з волонтерів, які віддають все на благодійність.

У нас заявлена ​​місія — допомагати тим, хто не може дозволити собі оплатити послуги юристів. Ми заробили більше $ 50 000 для двох адвокатських організацій. Це досить значна сума, враховуючи, що у нас немає бюджету як такого, а це тільки частина того, що ми відраховуємо на благодійність.

Переклад інтерв’ю: «10 Questions: LA solo brings together musical lawyers in a philharmonic he founded»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *