Федеральний адміністративний суд Лейпцига про депортацію уродженців країни

Влада Німеччини вперше депортуює уродженців країни, запідозривши їх у терористичній діяльності

Федеральний адміністративний суд у Лейпцизі відмовив у призупиненні виконання розпорядження про депортацію двох салафістів з міста Геттінгена.
Двоє уродженців Німеччини, 27-річний алжирець та 22-річний нігерієць, були затримані в рамках операції «Велика облава» на початку лютого цього року. В ході обшуків у них була конфіскована саморобна зброя, боєприпаси і прапори терористичного угрупування “Ісламська держава”.

В середині лютого Міністерство внутрішніх справ землі Нижня Саксонія видало розпорядження про їх депортацію згідно ст. 58а Закону про перебування іноземців в Німеччині (Aufenthaltgesetz). У поліції вважають, що затримані становлять небезпеку для суспільства. Міністр внутрішніх справ землі Нижня Саксонія Борис Пісторіус через суд домігся про визнання підозрюваних радикальними ісламістами. Захисники затриманих намагалися оскаржити рішення влади, але суд клопотання відхилив.
“Я дуже радий, що суд на нашому боці. Ми змогли запобігти реальній небезпці. Депортація є сигналом для всіх фанатиків, ми не залишаємо їм шансу на їх плани. Вони повинні з повною серйозністю зважати на наші правила, незалежно від того, виросли вони тут або ні”, – заявив Пісторіус.
Перша судова колегія Федерального адміністративного суду в Лейпцигу відхилила клопотання про зупинення виконання розпорядження про депортацію. Таким чином, обох чоловіків можуть депортувати ще до прийняття рішення суду по суті у зв’язку з їхньою потенційною небезпекою. До затриманих також буде застосована довічна заборона на повернення до Німеччини. У випадках депортації по ст. 58а Закону про перебування іноземців в Німеччині (Aufenthaltgesetz) судом першої інстанції є Федеральний адміністративний суд.
Джерело:Bundesverwaltungsgericht Spiegel

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *