Дозвіл на користування надрами можна буде купити онлайн

На сьогодні в Держгеонадрах розроблений пілотний проект із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів.

Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

За словами керівника Держгеонадр Олега Кирилюка, запровадження системи електронних аукціонів забезпечить новий рівень якості обслуговування потенційних надрокористувачів:

Нова система онлайн-аукціонів дозволить якісно та оперативно обслуговувати потенційних надрокористувачів, які звернуться до відомства за отриманням спеціального дозволу. Реалізація пілотного проекту від Держгеонадр дасть можливість скоротити візити в службу до одного — лише за отриманням спеціального дозволу. Нашою першочерговою задачею, як держоргану, є забезпечення відкритості та прозорості при наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання, — повідомив Голова відомства.

Незалежно від місця знаходження суб’єкти господарювання в день проведення торгів зможуть взяти участь в онлайн-аукціоні.
Усі подані заявки будуть захищені електронними цифровими підписами та слугуватимуть для подальших кроків по підняттю ціни лоту у ході торгів.

Нова система буде працювати таким чином:

  1. заходите на веб-сайт електронних торгів, реєструєтесь;
  2. знаходите свій особистий електронний кабінет, в якому міститиметься вся потрібна інформація для учасників;
  3. реєструєтесь по кожному обраному лоту;
  4. вносите гарантійний внесок;
  5. торгуєтесь, подаєте покроково електронні пропозиції підняття ціни за лот.
  6. у разі перемоги отримуєте право користування надрами.

Система електронних торгів працюватиме в режимі реального часу для необмеженого кола осіб. Крім того, буде здійснюватися збір, візуалізація та зберігання інформації про об’єкти торгів, проводитиметься авторизація учасників торгів, а також надання, зіставлення і прийняття їх цінових пропозицій.

Електронний формат зможе залучити максимальну кількість учасників. Будь-який користувач мережі Інтернет матиме можливість спостерігати за процесом розпорядження надрами, які є власністю українського народу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *