До онлайн-сервісу з оформлення біометричних паспортів додали нові функції

Онлайн-сервіс ДМС з перевірки стану оформлення біометричних документів поповнився новими статусами.

Про це повідомила прес-служба ДМС України.

Загалом, інформація на сервісі «Перевірка стану оформлення документів» відображала певний етап оформлення документа і до сьогодні завершувалася статусом «Документ доставлено до підрозділу Міграційної служби /дата/». Однак, у зв’язку з тим, що дедалі більше громадян звертаються для оформлення ID-картки та закордонного паспорта до Центрів надання адміністративних послуг або центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс», виникла потреба у формуванні додаткових статусів оформлення вказаних документів.

Відтак, для більш комфортного користування сервісом, на офіційному веб-сайті Міграційної служби відображатимуться кілька нових статусів.

Зокрема, статус про можливість отримати уже готовий документ отримуватимуть усі заявники – і ті, хто звернувся до підрозділу ДМС, і відвідувачі ЦНАП або центрів обслуговування «Паспортний сервіс».

Ще один новий статус буде означати, що у процесі персоналізації документа було виявлено технічні помилки (неякісне фото, оцифровка відбитків пальців тощо), тому громадянину необхідно звернутися за місцем подачі документів.

Відповідні зміни також було внесено у роботу чат-ботів Міграційної служби у популярних месенджерах Viber та Telegram, з допомогою яких громадяни мають можливість отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами ДМС в інтерактивному режимі.

Фото: Shutterstock

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.