Правозахисникам спростили порядок в’їзду до Криму

Правозахисникам та представникам незалежних правозахисних місій спростили механізм перетину адміністративної межі. Це зазначено в ухваленій Кабінетом Міністрів України постанові «Про внесення змін до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Інформує Урядовий портал.

В постанові вказано, що для перетину адміністративної межі з тимчасово окупованою територією правозахисникам надаватиметься спеціальний дозвіл. Відповідний дозвіл оформлюватиме Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Документ був розроблений фахівцями Міністерства для того, щоб максимально полегшити надання правового захисту всім громадянам, права, свободи та інтереси яких порушено незаконними органами влади, їх посадовими та службовими особами на території анексованого півострову.

Для України вкрай важливо робити все можливе, щоб на півострові почали діяти незалежні правозахисні місії. Міністерство готове долучатися до будь-яких проектів, які дозволять захистити наших співгромадян, – зазначено у повідомленні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *