Для українців змінили правила працевлаштування в Польщі

Сейм Польщі схвалив новий законопроект про популяризацію працевлаштування та установ ринку праці. Документ прийнято зі змінами, що запропонував уряд.

Повідомлення передає Польське радіо.

Закон має на меті спростити процедуру доступу до ринку праці для іноземців, котрі виконують довгострокову роботу у Польщі. Мова йде про громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, України та Росії.

Відповідно до закону потрібно зробити внесок (30 злотих) за реєстрацію заяви працедавця про намір працевлаштування іноземців.

Це зменшить зловживання та забезпечить фінансові надходження, що будуть використані старостами для виконання цього завдання. Це дозволить ефективніше обслуговувати зацікавлених осіб повітовими управліннями праці. Планується, що платіж, вказаний у розпорядженні, буде невеликим і становитиме 30 злотих, – наголошено в обґрунтуванні до рішення.

У реєстрації можуть відмовити, якщо управління встановить, що вона була складена з корисливою метою або буде використана іноземцем для інших потреб, ніж виконання праці для даного суб’єкта. Роботу на підставі зареєстрованої заяви можна буде виконувати протягом шести місяців упродовж наступних 12 місяців.

Запропоновані положення передбачають створення реєстру праці іноземців, що міститиме інформацію про класичні дозволи на роботу, дозволи на сезонну роботу, заяви, що складають з метою внесення запису до реєстру та інформацію старости про відсутність можливості задоволення кадрових потреб на місцевому ринку праці.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *