Дівчина подала в суд на свого бойфренда, який втік від неї, вигравши у лотерею

Мешканка Канади Деніз Робертсон і її бойфренд Моріс Тібо багато років мріяли зірвати джекпот в лотереї. І як тільки це сталося, хлопець зібрав свої речі і зник.

Дівчина подала в суд на свого молодого чоловіка, так як вважає, що половина виграшу повинна належати їй.

Разом ми мріяли про те, що виграємо в лотерею. Ми обидва любимо маслкар і хотіли купити собі такі машини, придбати велику ділянку в сільській місцевості і побудувати майстерню, де ми б займалися нашими машинами, — розповіла Робертсон.

Як повідомляють Comments.ua, коли Корпорація лотерей і азартних ігор Онтаріо оголосила про переможця лотереї, якому належить сума в розмірі 6 млн. доларів, Робертсон написала Тібо в месенджері. Повернувшись додому з роботи чоловік сказав, що їх квиток не виграв. Через чотири дні Тібо пішов на роботу і не повернувся. З його квартири також зник весь одяг і документи. Також Тібо звільнився з роботи в магазині.

Деніз подала в суд, вона попередила Корпорацію лотерей і азартних ігор Онтаріо про розбіжності з приводу виграшу.

Вердикт, який був винесений суддею Верховного суду, говорить, що корпорація не повинна нараховувати кому-небудь виграш, поки проблема власності не буде врегульована. Тим часом Тібо вже намагався забрати мільйони в призовому центрі Торонто, однак його спроба закінчилася невдачею.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.