Digital Democracy Lab – навчальна програма для адептів цифрової демократії


Digital Democracy Lab – навчальна програма для адептів цифрової демократії, що проходитиме у Києві та Берліні.

Програма – це серія тренінгів та воркшопів, що допоможуть 15 наймотивованішим учасникам відтестувати та розвинути свої ідеї в сфері антикорупції, розслідувальної журналістики, залучення громадян, контролю влади, використання відкритих даних та не тільки.

Проект є спільною ініціативою німецької організації betterplace lab, 1991 Civic Tech Center та 1991 Open Data Incubator. Подавайте заявку на участь до 22 квітня: http://bit.ly/digitaldemocracylab

А навіщо взагалі програма?

Сформувати нетворк інноваторів у сфері цифрової демократії, створити простір для обміну досвідом та тестування ідей. Навіть тих, про які зазвичай кажуть “це ніколи не спрацює”. В рамках DLab ми закцентуємось на пошуку нових підходів до розвитку демократії в еру онлайну.

Хочу стати учасником, що на мене очікує?

Програма розпочнеться серією воркшопів у Берліні, згодом учасники продовжать навчання у Києві на офлайн-тренінгах та онлайн-зустрічах. Учасники працюватимуть з закордонними та українськими практиками та менторами. Тематичні блоки: від формування ідеї (дизайн-мислення) до тестування проекту (краштести). Програма – ще й шанс для українських інноваторів запозичити досвід від німецьких колег.
Загальна тривалість програми – 4 місяці (травень-вересень). Усі логістичні витрати покривають організатори проекту.

Які ідеї допоможе розвинути програма?

Наприклад, платформи аналізу громадської думки, додатки на основі відкритих даних, проекти розслідувальної журналістики, сервіси для контролю роботи влади. Перелік обмежується лише вашим баченням цифрової демократії.

Кому буде цікаво?

Активістам, представникам громадських об’єднань, журналістам, дослідникам, розробникам, стартапам, студентам – і вам, якщо ви хочете розвивати проект, що справді має значення.

Що важливо при подачі заявки?

Ідея має передбачати ІТ-складову, а ви – чітко уявляти перспективи розвитку проекту та показати свою мотивацію. А ще пам’ятати про дедлайн – 22 квітня.

А що ще?

Англійська для комфортного проходження програми. Відкрита віза до ЄС або біометричний паспорт.

Дізнатися більше можна на сайті програми: http://bit.ly/dlabprogramdetails

Подавайте заявку на участь до 22 квітня: http://bit.ly/digitaldemocracylab