Дані Apple Watch стали доказом у справі про вбивство

Apple Watch зафіксував час смерті жертви. Ці дані стали визначальним доказом проти австралійки, яку звинуватили у вбивстві свекрухи.

Про це повідомляє «Юридична газета» з посиланням на Daily Mail.

Австралійка Керолайн Нільсон була звинувачена у вбивстві свої свекрухи. 57-річну Мирну Нільсон знайшли мертвою в її будинку в Аделаїді ще у вересні 2016 р.

Невістка розповіла поліції про те, що її свекруху через дорожню пригоду переслідувала група чоловіків, які згодом увірвалися у будинок.

Саму Керолайн знайшли на вулиці сусіди із зв’язаними руками та ротом приблизно через три години після повідомлення в поліцію про вторгнення. Вона була головною підозрюваною у справі ще від початку розслідування, але заарештували та звинуватили її у вбивстві тільки цього місяця.

Нещодавно прокурор Кармен Маттео заявила, що історія, яку розповіла поліції Керолайн, є неправдивою, а вторгнення у будинок – сфабрикованим. Вона зазначила, що це вдалося з’ясувати завдяки відновленим даним Apple Watch потерпілої, які свідчили про стрибок активності жінки якраз у період атаки, а потім різке зниження, коли вона, ймовірно, втратила свідомість. Незабаром Apple Watch припинив запис частоти серцебиття жінки.

Таким чином судмедексперти звузили часові рамки між нападом та моментом смерті до семи хвилин. Це відбулося між 18:38 і 18:45. Дані суперечили свідченню невістки про те, що напад чоловіків на свекруху тривав протягом 20 хвилин.

При цьому Керолайн використовувала свій телефон о 19:02, щоб написати повідомлення чоловіку, та о 19:33, щоб зайти на eBaу. Проте згідно з її свідченнями, саме в цей час на неї напали.

Адвокат жінки вимагала у суду випустити свого клієнта під домашній арешт, аргументуючи це тим, що вона більше року не намагалася втекти. Суд відхилив заяву через серйозність обвинувачень та попередні спроби Керолайн приховувати докази.

Наступне судове засідання має відбутися 13 червня.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.