Чим приваблюють на роботу юристів-мілленіалів


У США проаналізували ситуацію з соціальним пакетом, який юрфірми і юридичні департаменти компаній використовують для мотивації персоналу.

Свіже дослідження опубліковано на цьому тижні консалтинговою компанією Special Counsel, передає Legal.Report.

З нього випливає, що на північноамериканському ринку юрпослуг, що бурхливо розвивається, роботодавець все частіше намагається залучити співробітників не тільки рівнем зарплати, а й різними бонусами-компенсаціями. Так, із понад 6000 найманих юристів з 68 найбільших міст США, що взяли участь в опитуванні, більше половини заявили, що в минулому році мали доступ до різних пільг і привілеїв по роботі.

Рівень забезпеченості соцпакетом приблизно однаковий для співробітників середніх і великих юрфірм і корпоративних юристів-інхаусів. Останнім дещо частіше пропонують можливість віддаленої роботи (49% і 46%, відповідно). При цьому у половини юрфірм (49,6%) є бонус у вигляді оплачуваної відпустки по догляду за дитиною, в тому числі для батьків. Такою же опцією може похвалитися третина (35%) корпоративних юридичних служб. Кожна десята (13%) юрфірма відзвітувала про те, що відкрила власний дитсадок або дитячу кімнату в офісі, а також компенсує в екстрених випадках вартість послуг нянечки.

При цьому в компаніях з юридичними департаментами активніше впроваджують в соцпакет бонуси, які особливо цінують молоді співробітники з так званого покоління Y, або мілленіали. Кожному другому інхаус-юристу доступний корпоративний фітнес (40%), кожному п’ятому — офісний кафетерій або безкоштовний бізнес-ланч (18%), а також оплачувана за рахунок компанії волонтерська діяльність в робочий час (19,6%).