Чи буде введено візовий режим з Росією?

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що юридичні механізми для запровадження візового режиму з Росією готові.

Це технічний процес. Якщо буде політичне рішення, Україна готова, – сказав Петренко 1 червня.

За умови прийняття такого рішення, команда Міністерства юстиції разом з Міністерством закордонних справ долучиться до роботи з підготовки всіх необхідних рішень.

Нагадаємо, що раніше в Міністерстві закордонних справ України також наголошували на тому, що будуть готові до цього кроку в разі прийняття відповідного політичного рішення. Про що повідомила офіційний представник зовнішньополітичного відомства Мар’яна Беца.

Вона також наголосила, що в Росії знаходяться 3-4 млн громадян України і введення візового режиму може негативно на них позначитися.

Окрім цього має значення і технічний та фінансовий аспекти даного питання.  Перший стосується того, що зараз від України в Росії знаходиться п’ять дипломатичних представництв: посольство в Москві, два генконсульства і два консульства. При введенні візового режиму потрібно буде набагато більше співробітників, які працюватимуть в Росії, щоб видавати візи. Це відповідно спричинить додаткові витрати з держбюджету.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *