БлоХ АдвоКотика: напівоголені юристи і ВодохрещаСкоро велике свято – Водохреща, і я вже в передчутті цього захоплюючого видовища.

Ви, мабуть, подумали, що я про купання взимку. А ніт. Я про напівоголені фото юристів в соцмережах. 

В мене таке впєчатлєніє, шо якщо не запостив фото – купаніє пройшло зря. Фото з водойми – то святе. От тільки ополонки цього року не буде. ШтоШ, шкода, канєшно. Але, я думаю, то не помєха. Як кажуть, нас це огорчить, але не зупинить. 

Я не імєю нічого проти напівоголених фото. Навпаки, я дуже цього чекаю. Особливо фото АдвоКиць 🙂 Як кажуть юристи, ми що не люди, чи шо. 

Тільки сумно якось, що вже навіть церковні свята перетворюються в фотосесію. Пішов у церкву – зробив фото свічки, щоб всі бачили, шо ти там був і її ставив… Так і живемо в еру сучасних технологій. Ну нічого, ми ж АдвоКотики. Нам любий піар – це добре.

Тільки от піарники не дуже одобряють таку рекламу. Мовляв, шкодить іміджу, бренду і т.д.  Ну не знаю, як напівоголені фото можуть нашкодити солідним юристам? Хай клієнти бачать, які ми красіві. Созєрцають во всєй красє, як то кажуть. 

А, забув про масовий розсил картинок-привітань. Дуже жду пересланих фото в своєму месенджері. Не переслав – щитай церковного свята не було. 

Так що всіх вітаю з прийдешнім Водохрещам. Хорошого запливу (і фотосесії)!

ОбніМяу,

Ваш АдвоКотик