БлоХ АдвоКотика: про коТцелярію і Мортал Комбат

Хотів написать про щось хороше, та вчора, на свою голову, сходив до суду — в коТцелярію.

Думав, не переживу. В якийсь момент я відчув, як нерви в голові почали грати жорсткий хеві метал.

Нє, ну ви уявляєте, простояв майже два часа в черзі. То якийсь гусь зі словами «я только спросіть» пролізе, то ще якийсь козел з важним видом «я на хвилинку» попреться… і як тут без хеві метал обійтись?

Добре, що не пішов в атаку. Я ж АдвоКотик все-таки — прилічний, ніби. Хоча, чесно признаюсь, бажання впустити кігтики цим тваринам, що пруться без черги, у мене було величезне.

Навіть в якийсь момент почув, як нерви почали вигравати мелодію із Мортал Комбат.. та я себе стримав. Аж горжусь собою.

І от, доходить моя черга здавати документи, як жіночка-бегемотік із коТцеляріі каже: «зачекайте, в мене технічна перерва». А сама по телефону: «умєрєть, нє встать. І шо ти? А шо він? А тойво?»… і так хвилин 15.

Я ж то все чую. Особливо мелодію Мортал Комбат, яка з кожною секундою ставала гучнішою. Думаю, все — ще хвилина, і заграє похоронний марш: або я бегемотіка, або вона мене…

І тут чую: «молодой чєловєк, проходім, нє задерживаєм очєрєдь».

Шерсть стала дибом, Мортал Комбат звучить наповну: «Це я задержую? Я жду тут вже два часа, поки ви соізволити прийнять мої документи!!!»

На що бегемотік випалює: «Хатіко ждал, і ти подождьош»…

Занавєс.

Дальше все було як в брєду. Бо заливав горе валеріянкою. І так щоразу: коТцелярія, стрес, отходняк. Шо за жизнь в АдвоКотиків?

Ладно, пішов далі отходить.

Всіх ОбніМяу,
Ваш Адво_хейтер_котцелярії _Котик!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.