БлоХ АдвоКотика: про Форуми і фотолюбованіє

Після відпустки я вирішив наповну включитися в робочий процес. І все б нічого, якби мої колеги АдвоКотики не підбили мене з ними сходити на юридичний Форум.

До цього я не був на таких штуках, тому не до кінця розумів, що мене чекає. Колеги сказали, щоб я одягав костюм котозавтра, бо то святе. Ну і діпломат з собою взяв, так сказать, для внушитєльного виду.

Прийшовши на Форум я побачив, що всі АдвоКотики в однаковому одєянії котозаврів. Але главне — то серйозний, навіть трішки зверхній, з ноткою діловитості, вираз облич. Вирішив, що і собі потрібно щось подібне корчити, бо іначе вибиватимусь з колії.

Включив «режим дєловая ковбаса» і пішов слухати, про що вєщають зі сцени. Чесно, не поняв нічого, але робив вид, що понімаю. Всі кивали головами і дуже уважно слухали… час від часу, коли відривались від своїх смартфонів.

Я поняв, чого ніхто не сідає на перший ряд — там відкрито в телефоні не полазиш. Та і позіхати не зручно, коли монотонним голосом зі сцени тебе уколисують.

Ледь дочекався перерви, по-модному — кава-брейку, щоб розвіятися. Колеги кажуть, що то основна частина івенту. Ще говорили якесь матюкливе слово «нетворкінг». Ну, думаю, піду пошукаю цей ніт воркінг. Поки шукав — охрінів.

Всі АдвоКотики тільки те й робили, що фоткалися. В основному на фоні банерів. Тільки не поняв, навіщо вони це роблять. Пішов питатися в колег, шо відбувається. Вони сказали, шо якщо не зробив фото — рахуй не був на Форумі.

Поняв, включив режим «ковбаса», сфоткався. Але АдвоКотики сказали, шо то не все. Треба ше обов`язково викласти в фейсбук це фото і по-умному підписати. Щоб всі знали, шо ти там був…

Короче, подивився я на всю цю процесію і зробив висновок: АдвоКотики без фото, як Форум без АдвоКотиків — явища несумісні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.