БлоХ АдвоКотика: ой, шо ж тепер буде із АдвоКотами?

БонЖур, друзяки!

Слухайте, я трішки в шоці. Ви успіваєте слідкувати за тим, шо твориться?!

Дивлюсь, що собитія у нас розвиваються молнієносно: тільки-тільки АдвоКотську монополію дали – потім її вирішили забрати.

Умні АдвоКоти мені кажуть, шо монополія – це погано. Погано, значить погано, бо я давно підозрював, що в Америці та Англії АдвоКоти мучаються та виживають.

Хоча, коли в нашому звіринці більшість звірів не можуть заплатити збір, щоб суд розглядав їх справу, яка там може бути монополія.

В общем, я не проти, шо її забирають, затягнемо паски і потерпимо до кращих часів. Хоча, є одне но – знав би, шо так буде, не получав би АдвоКотське.

І вообще, не знаю як ви там, але я вже в наступному році хотів купити собі модне транспортне средство – електричний СамоКот. Щас так модно на ньому розсікати по городу: поміж машинами, пішоходами та на червоний.

Вжух… і ти вже такий красівий на нужному тобі місці, і в очах оточуючих ти бачиш, як тобі завідують. Бо моє перше, ще декілька місяців назад абсолютно безвідказне транспортне средство, вже трішки барахлить – мої лапки. От неужелі тепер із-за цього всього покупку маю відкладати до кращих часів?

Але, що я все про себе. Ось інші АдвоКотики взагалі об’єднались фірмами, щоб получити більше клієнтів і потрапляти в разні нужні рейтинги. Кажеться, що цей період історики назвуть «Міграція тюленів і массове полученіє рейтингів». Но, монополія – всьо. І тепер інтересно, чи розбіжаться вони, чи будуть і дальше сожитєльствувати?

Но, найбільша для мене загадка, яку я так і не зміг розгадати, це голосування за відміну монополії тими, хто ще в тому році її активно лобірували. Як бачу, вони там великі послєдователі та дуже логічні, і явно мають якийсь дуже хитрий план.

Хотя, проект тільки передали до КоТституційного суду? Ну, а там уміють тему похоронити. В общем, що я думаю… що ще років зо 5 нам не стоіть боятись, що монополію відмінять.
Так що, ще зможу прикупити собі не тільки новий СамоКот, но і злітаю на отдих в Мальдіви.

Всім Чмоки,
Ваш оптиміст АдвоКотик!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.