АПУ запрошує юристів на кіновечір: фільм “Суддя”


Асоціація правників України пропонує згадати неперевершену драму — «Суддя».

Про що фільм?

Це драма про судову систему, відносини батьків і дітей, а також умінні знаходити точку опори, коли все йде по похилій.

Є такі адвокати, репутація яких входить в зал засідань раніше самого юриста. Хенк Палмер належить до їх числа. Його клієнти здебільшого винні, але завдяки таланту і вмінням захисника уникають покарання за скоєне. За свою довгу кар’єру Палмер не звик до поразки і має намір продовжувати.

Під час слухання Хенку надходить дзвінок і повідомляла його про смерть матері. Він кидає всі справи і відправляється в рідне місто, де не був уже двадцять років, щоб попрощатися з нею.

Тут його чекають непрості зустрічі з людьми з минулого, а головна з них – з батьком Джозефом, котрий обіймав посаду судді. Натягнутість відносин і небажання поступатися один одному заводить їх у глухий кут.

Однак у сім’ї з’являється несподівана і неприємна можливість провести більше часу разом – Палмера-старшого звинувачують в навмисному вбивстві свого колишнього підсудного, і Хенк стає адвокатом батька.

Деталі:
07 травня 2019 року.
Початок – 19:00.
Місце – вул. Хрещатик, 6, 2-ий поверх, оф. 2.
Участь для членів АПУ безкоштовна, благодійний внесок для інших учасників – 150 грн.
Попередня реєстрація на захід обов’язкова.
Ви можете приносити з собою до кінозалу будь-яку їжу та напої.

Для того щоб отримати детальну інформацію про захід, звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48 або e-mail: assistant@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Мотя.

Проект «Кіновечори #ubafun» спрямований на розвиток уміння знаходити помилки в різних «життєвих» ситуаціях, аналізувати та виправляти їх, сприймати альтернативні точки зору, а також сприяє культурному збагаченню членів АПУ.

Фото: uakino.club