Апскьортинг визнали злочином в Англії та Уельсі: поняття та санкції

Апскьортинг (від англ. upskirting) тепер є кримінальним злочином в Англії та Уельсі, після кампанії жінки, яка була стала жертвою дій злочинця на музичному фестивалі.

Злочин передбачає фотографування під одягом особи з метою перегляду її нижньої білизни, геніталій або сідниць без її усвідомлення цього — буде каратися до двох років позбавлення волі, з внесенням найсерйозніших порушників до реєстру сексуальних злочинців,— заявили у Міністерстві юстиції Великої Британії.

Ці дії визнали злочином завдяки публічній кампанії Джини Мартін, яка сама стала жертвою апскьортингу на музичному фестивалі у 2017 році.

Мартін, якій зараз 27 років, повідомила про цей інцидент у поліцію, але була шокована, коли вони відмовилися порушити кримінальну справу. Згодом вона виявила, що це не є специфічним злочином згідно з англійським законодавством, повідомляє CNN.

Вона висловила свій гнів з цього приводу у мережі Facebook, і її пост швидко став вірусним, з численними коментарями, де інші користувачі мережі поділилися власним досвідом.

Мартін розпочала онлайн-петицію, у якій закликала повернути її справу до поліції, і незабаром вона отримала 50 000 підписів і була підхоплена Верою Хопхаус, членом парламенту для ліберальних демократів. Вона внесла законопроект до парламенту, згідно з яким апскьортинг визнали злочином.

Фото: StockSnap.io

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *