Антимонопольний комітет України запрошує до участі в науковій інтернет-конференції

Антимонопольний комітет України оголошує про проведення Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Конкуренція та конкурентна політика очима професіоналів та молоді».

До участі в конференції запрошуються студенти та аспіранти закладів вищої освіти, викладачі, науковці, практичні працівники (юристи, економісти, представники громадянського суспільства, органів влади та бізнесу).

Прийом наукових робіт здійснюється до 8 червня 2018 року. Конкурсна комісія приймає до розгляду тези (від 3 сторінок), наукові статті, змістовні наукові роботи значного обсягу (до 25 сторінок).

Автори кращих робіт серед молоді будуть запрошені на зустріч з керівництвом Комітету та відзначені дипломами.

Наукові праці, що пройдуть рецензування Конкурсною комісією, будуть опубліковані у збірнику на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України.

Орієнтовна тематика конференції:

1. Конкуренція в Україні: сучасні виклики та перспективи.
2. Антимонопольний комплаєнс: взаємодія бізнесу та держави.
3. Вдосконалення відповідальності за картельні змови. Міжнародний досвід та вітчизняні виклики.
4. Підходи до визначення цін, які не можуть бути встановлені за умов існування значної конкуренції на ринку. Методики. Проблеми. Міжнародний досвід.
5. Вдосконалення вітчизняного конкурентного законодавства. Проблеми теорії та практики.
6. Проблемні питання оскарження публічних закупівель.
7. Державна допомога vs державна підтримка вітчизняного виробника. Межі допустимості державної допомоги в умовах європейської інтеграції.

Запропонована тематика не є вичерпною і автор може обрати іншу тему, пов’язану із діяльністю органів Антимонопольного комітету України.

Наукові роботи приймаються на електрону адресу: dkp@amcu.gov.ua

Детальніша інформація в Інформаційному листі конференції: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=141725&schema=main

FB: https://www.facebook.com/events/808016669388294/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *