Англійського злодія побили драбиною і посипали перцем чилі


Банальна історія з незвичайною розв’язкою сталася в славетному англійському Мідлсбро.

Як повідомляє видання The Sun, 45-річний чоловік на ім’я Крістіан Каллаган увірвався в звичайний магазинчик з погано прихованою метою пограбувати його. На його біду, магазином володіла родина індусів, які вміли за себе постояти.

Каллаган прийшов в магазин у всеозброєнні. Але тут же зустрівся з опором хороброї касирки Рамямукі Ітлаянатан, яка почала бити грабіжника палицею. Каллагана подібний стан справ збентежив.

На вимогу віддати всі гроші жінка покликала свого чоловіка Тілепана. Той з’явився негайно — голий, в одній пов’язці на стегнах та з драбиною в руках. Після деякої паузи злодієві вдалося схопити касу і вибігти на вулицю. Робив він це максимально швидко, оскільки містер Ітлаянатан, зрозумівши, що драбина — зброя не надто ефективна, почав закидати грабіжника гострим порошком чилі.

Вже на вулиці грабіжник скочив на велосипед, але Рамямукі вхопилася за заднє колесо і почала тягти його на себе. Тілепан спочатку став закидати злодія перцем, а потім в хід пішли рекламні стійки. Звісно, злодій був зупинений і господарі забрали вкрадене. Хоча після такої атаки вже незрозуміло, хто потерпілий.

Місіс Ітлаянатан розповіла:

Ми зберігаємо порошок чилі на кухні. Він досить сильний, так що буде боляче, якщо він потрапить в очі.

Крістіану Каллагану тепер загрожує тюремний термін. Втім, для нього це зовсім не нове. У 90-х він уже відвідував місця не настільки віддалені за крадіжку і злом. Хоча на допиті намагався вдати з себе божевільного, а потім стверджував, що у нього помутніння розуму, адже він і мухи не може образити.

Залишається сподіватися, що в тюрмі горе-злодія не будуть годувати індійської кухнею.