Американка прикидалася вагітною дев’ять місяців, щоб отримати гроші за сурогатне материнство

Подружжя Лора і Мет Трейт судяться з 34-річною Елізабет Джоунс, яка пообіцяла народити для них дитину і не зробила цього. Вона прикидалася вагітною, аж поки не настав час народжувати.

Історія трапилася минулого року у США, пише The Washington Post. 40-річні Трейти з Південної Каліфорнії не можуть мати дітей, тому подружжя вирішило скористатися послугами сурогатної матері. Пара домовилася з Елізабет Джоунс із Вірджинії, що та народить дитину і віддасть її на усиновлення Трейтам.

Протягом усієї «вагітності» Джоунс отримувала від подружжя подарунки та часто їла за їхній рахунок у ресторанах. Лора Трейт навіть замовила дорогу фотосесію, де знялася разом із «вагітною» Джоунс.

Обман викрили, коли Джоунс написала повідомлення парі, що народжує в лікарні. Вона описала в подробицях, що відбувається та як їй боляче. Але коли Трейти приїхали, то дізналися, що вона ніколи не була вагітною.

Трейти мали заплатити за дитину Джоунс, але оскільки вона так і не народила, грошей їй не дали. У суді не розуміють мотивів жінки та називають це «загадкою». Сама Джоунс теж не може відповісти на це питання.

Трейти вважають, що зазнали «психологічного терору», та вимагають компенсації. Джоунс на це відповідає, що «люди страждають від емоційного тиску щодня», та не вважає скоєне злочином.

Захист подружжя Трейтів зібрав усі чеки, що підтверджують витрати подружжя на майбутню дитину та «вагітну» Елізабет Джоунс. Для неї просять пʼять років вʼязниці.

Джерело: theБабель

Фото: Jeff Gritchen

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *