Американець вимагає компенсацію за зіпсоване побачення


Житель американського штату Техас подав до суду на жінку, яка переписувалась по смартфону під час їхнього першого побачення. Його обурило ще й те, що зіпсувавши побачення, жінка не повернула гроші за квиток в кіно.

37-річний Брентон Везмар подав до суду округу Тревіс з вимогою до 35-річної знайомої (ім’я невідоме) відшкодувати $17,31, які він витратив на квитки в кіно. Про це повідомляє Austin American-Statesman.

Пара познайомилась в Інтернеті й місцем першого побачення обрала кінотеатр. за словами чоловіка, його супутниця замість того, щоб дивитись продовження «Вартових галактики», включала свій смартфон від 10 до 20 разів за 15 хв. фільму. На пропозицію припинити або піти із зали, жінка вийшла з кінотеатру і не повернулась.

Тоді хлопець написав їй повідомлення з проханням повернути гроші, але супутниця відмовилась. Вона заявляла, що включати смартфон було необхідно, аби поспілкуватись з подругою, яка посварилась з бойфрендом.

Американка планує подати зустрічний позов через те, що Б. Везмар намагався отримати грошову компенсацію від її молодшої сестри, не отримавши виплати від неї.