Адвокатів запрошують на другий очний спільний тренінг НААУ та Ради Європи

Національною асоціацією адвокатів України 20  жовтня 2018 року у м. Одеса буде проведено другий очний спільний тренінг НААУ та Ради Європи за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» для учасників тренінгу що відбувся у м. Одеса 21 липня 2018 року.

В рамках другого очного тренінгу 20 жовтня 2018 року буде проведено закріплення навичок роботи із дистанційним курсом на платформі Moodle із тренерами для закріплення засвоєного матеріалу та підведено підсумки щодо заочного самостійного навчання учасників.

Всім учасникам  першого очного тренінгу буде видано сертифікат підвищення кваліфікації НААУ. Учасники які успішно пройшли навчання згідно вказаного дистанційного курсу отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

До участі запрошуються всі учасники які проходять навчання за дистанційним курсом програми HELP та були присутні на першому очному тренінгу у м.Одеса який відбувся 21 липня 2018 року.

Місце проведення заходу: м. Одеса,  вул. Жуковського, 14.

Орієнтовний час проведення заходу з 10.00 по 16.00 год.

За додатковою інформацією стосовно тренінгів НААУ та Ради Європи звертатися  до Координатора програми Європи HELP від адвокатури (тел. 067 71 82 002, e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *