Адвокат та ведучий проекту «ДокаZ» Олексій Шевчук пройшов перевірку на детекторі брехні

Після того, як низка ЗМІ звинуватили ведучого проекту «ДокаZ» Олексія Шевчука у проплаченому ефірі із колишнім начальником ДФС Романом Насіровим, журналіст пройшов перевірку на детекторі брехні.

Ведучий проекту «ДокаZ» на телеканалі ZIK Олексій Шевчук пройшов поліграфічну експертизу. Детектор підтвердив, що той не порушував закону і не брав жодних хабарів за ефір із колишнім головою ДФС України Романом Насіровим.

«Щодо питань тесту, які стосуються отримання 50 тис. доларів від Романа Насірова за участь у програмі «ДокаZ» на телеканалі ZIK, у того, кого перевіряли, не виникло жодних стійкий фізіологічних реакцій. Це дає можливість стверджувати про щирість його запевнень і відсутності спеціально прихованої інформації», – йдеться у висновках експертизи.

Результати експертизи на поліграфі


Результати експертизи на поліграфі - таблицяПрограма, в якій брав участь Роман Насіров, вийшла в ефір 2 серпня. У ньому Олексій Шевчук піднімав тему контрабанди лісу.

«Я запропонував йому (Роману Насірову – ред.) прийти на програму і дати відповіді щодо контрабанди лісу. Ми вважали, що це було б дуже резонансно. Так воно і сталося. Ми побачили, що посипались звинувачення. Можливо, він десь гостро відповів, можливо, я поставив якісь гострі питання», – припускає Олексій Шевчук.

Тепер телеканал ZIK готує позови до видань, які поширювали недостовірну інформацію.

Як повідомлялось, керівництво ZIKу розцінює як чергову провокацію з боку провладних сил інформаційний «вкид» про нібито проплачений ефір програми Олексія Шевчука «ДокаZ» з колишнім головою ДФС України Романом Насіровим.

Телеканал попросив редакції цих медіа надати докази на підтвердження опублікованої інформації. У разі ігнорування прохання канал залишає за собою право звернутися до суду і вимагати компенсації репутаційних втрат.

Джерело: Zik.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *