ААУ проведе круглий стіл на тему: «Застосування експертиз в стратегіях захисту»

30 січня 2018 р. відбудеться круглий стіл на тему: «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Основною метою проведення заходу є актуалізація питання щодо важливості експертних висновків в процесі захисту, нюансів проведення експертизи з точки зору подання запитів на проведення експертиз для отримання необхідних адвокату висновків та їх використання в якості доказів в суді, а також підвищення професійного рівня адвокатів в питаннях захисту клієнтів.

Тематика проведення експертиз, експертних досліджень, використання отриманих висновків у стратегії захисту є надзвичайно актуальною. Адже одним з найгостріших питань сьогодні є монополізація експертних установ, яка може виникнути після прийняття судово-експертної реформи і, як наслідок, впливати на судочинство в цілому. Крім того, адвокатам важливо чітко розуміти, які саме потрібно поставити питання до експертів, щоб отримати якісну доказову базу для використання під час судового захисту чи вирішення досудових спорів.

Тому в рамках заходу планується розглянути наступні питання:

  1. Реформування судово-експертної діяльності – на що чекати адвокатам та які проблеми захисту має вирішити новий законопроект? Планується обговорення провідними адвокатами та експертами ключових проблем, які має вирішити судово-експертна реформа (подолання державної монополії на проведення експертиз, залучення приватних (незалежних) експертів на рівні з експертами держустанов до написання та впровадження методик проведення судових експертиз).
  2. Проведення експертизи у світлі новел процесуальних кодексів: нові можливості для адвоката. Експертиза на замовлення учасників справи: чи варто застосовувати? Експерт у справі: «підводні» камені нових повноважень. Висновок експерта у галузі права: ефективний доказ чи «теоретичне» удосконалення. Вплив змін чинного законодавства на практику оскарження призначення експертиз та висновків експертів у судових спорах при захисті бізнесу.
  3. Використання експертних досліджень та висновків як доказів в суді / при вирішенні досудових спорів. Як правильно поставити питання до експерта, щоб отримати потрібні правильні висновки? («Яке питання – така й відповідь!»). Провідні експерти поділяться важливими нюансами роботи над запитом щодо експертиз та на практичних кейсах проілюструють помилки і перемоги в частині експертного висновку як доказового елемента (виконання практичних завдань із підготовки запитів до експертів та отримання оперативного зворотного зв’язку від експертів).
  4. Електронні документи як об’єкти проведення експертиз – міфи, реальність та практика в Україні. Чи можливо електронну переписку вважати доказом та ефективно використати для захисту в суді? Ви ознайомитеся з резонансними світовими та українськими процесами, в яких саме електронний документ став вирішальним доказом для захисту, а також дізнаєтесь, які експертні висновки допоможуть перетворити електронну переписку в запоруку перемоги захисту.

Переваги участі у заході для юристів та адвокатів:
1. Поглиблення знань та обмін досвідом у питаннях захисту бізнесу через доказову базу на основі експертних досліджень
2. Отримання актуальної інформації як в теоретичній, так і в практичній площині щодо використання висновків експертних досліджень в стратегіях захисту безпосередньо від судових експертів
3. Отримання практичних навичок щодо правильності формулювання питань у запитах до експертів
4. Налагодження зв’язків та безпосереднє спілкування з судовими експертами різних галузей та можливість отримати відповідь на свої питання
5. Отримання механізму застосування електронних документів в якості доказового елементу

Дата проведення: 30 січня 2018 року.
Час: з 17.00 до 20.00.
Місце проведення: Прес центр Національної спілки журналістів України (м.Київ, вул.Хрещатик, 27А, 2 поверх).
Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова!
Зареєструватися можна за посиланням до 24:00 год. 28 січня 2018 р. або за тел.: 098-586-77-77, 044-586-77-77 (пн. –пт., з 09:00 до 18:00 год.). Кількість місць обмежена!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *