8 речей, які успішні люди роблять до 8 ранку


Вставати вдосвіта — справа не проста для кожного, бажання залишитись в ліжку ще 5 хвилиночок перемагало, мабуть, хоча б раз у кожного. Проте саме ранок — найпродуктивніша частина дня: зі ”свіжою” головою легше зосередитись, вас нічого не відволікає, а попереду ще так багато часу на здійснення всього задуманого.

За словами лайф-коуча Зана Хогана, більшість керівників компаній Fortune 1000 прокидається між 4 і 7 годинами ранку.

Весь секрет в тому, що вам потрібно знати заради чого ви встаєте. Без конкретної цілі не працює будь-який, навіть найбільш благий намір, як то вивчення англійської, пошук нової роботи, чи ранній підйом.

3 прості лайфхаки, як вставати зранку:

  • Здоровий сон — ранній підйом не змусить вас відчути себе краще, якщо ви проспить всього 3-4 години, виділіть на нього близько 6-8 годин, залежно від вашого особистого ритму.
  • Підготуйтесь заздалегідь — одяг біля ліжка, важливі зустрічі якомога раніше тощо.
  • Поставте будильник подалі від ліжка, щоб уникнути спокуси «ще 5 хвилиночок».

А ось подальший план дій, якщо ви таки спромоглись протистояти спокусі відкласти будильник, ось такий:

  1. Випийте склянку води. Тим самим ви заповнюєте нестачу води в організмі і він починає працювати.
  2. Побудьте в тиші. Це своєрідна медитація, щоб налаштуватись на сьогоднішній день: подумати про те, як ви його проведете, адже думки — матеріальні.
  3. Кілька фізичних вправ. Зарядка вранці не тільки робить вас здоровішими і бадьорішими, але і змушує краще міркувати: аеробні вправи змушують мозок працювати краще.
  4. Не забувайте про сніданок. Деякі люди звикли називати каву з бутербродом — своїм сніданком, проте вам такого краще уникати. Виділіть час на приготування корисного та повноцінного сніданку, який зарядить вас енергією.
  5. Маленький крок до великої мети. Приділіть увагу тому, про що ви давно мрієте. Відправляйтеся на пробіжку, якщо хочете пробігти напівмарафон, вчіть нові слова, якщо хочете опанувати іноземну мову — так ви будете відчувати, що рухаєтеся вперед.
  6. Перегляньте свій список справ та цілей. Це стосується як термінових справ на день, так і довгострокових цілей. Так ви розставите пріоритети і будете бачити, як вам краще рухатись вперед.
  7. Спершу — найважливіше. Завдання, що вимагають концентрації, даються набагато простіше вранці, тому з них і варто розпочинати день. А от відповісти на електронний лист можна й пізніше.
  8. Холодний душ. Згідно з дослідженнями, це покращує пам’ять, підвищує настрій і звільняє від напруженості і почуття втоми.

Гарного вам дня!