Бріджит Макрон – що нам відомо про першу леді Франції


Перша леді Франції: що ми знаємо про дружину нового президента Франції – Бріджит Макрон.

Історія кохання нового президента Франції – Еманнуеля Макрона – з його дружиною заповнила перші шпальти видань не тільки в його країні, але й у всьому світі.

Їй 63, йому – 39. Їх історія знайомства могла стати сценарієм для голлівудської мелодрами – звичайно, зі щасливим кінцем. Еммануель Макрон – молодий, красивий, розумний, талановитий і секс-символ у французькій політиці. Зрозуміло, що французи активно обговорювали його особисте життя.

Сім’я Бріджит
Бріджит Троньйo народилася 13 квітня 1953 на півночі Франції (містечко Ам’єн) – в родині відомого шоколатьє. Вона була шостою та наймолодшою ​​дитиною. Компанія її кондитерської династії, що нараховує п’ять поколінь, виробляє, зокрема, тістечка “макарон”. Сімейний бізнес – досить успішний і приносить прибуток в чотири мільйони євро в рік.

Перший шлюб
Коли Бріджит було 21, вона вперше вийшла заміж за банкіра Андре Луї Озьера і згодом народила йому трьох дітей: сина Себастьяна і дочок – Лоренс і Тіффані.

Знайомство та шлюб Макрона і Бріджит
Майбутнє подружжя познайомилося ще тоді, коли Еммануелю було 15 (!) років. Бріджит Троньйo тоді викладала французьку і вела театральний гурток у приватній школі La providence, де навчався Макрон. Вперше вони зустрілися під час підготовки театральної пьеси. Дивлячись на мадам Макрон, можна припустити, що в юнацтві вона була дуже гарненькою, і, що гріха таїти – зараз Бріджит теж у відмінній формі. Спільні заняття зі вчителькою затягнулися на два роки – вони щовечора проводили разом, а Еммануель хвостом ходив за своєю вчителькою і навіть проводжав її додому. Звичайно, останній факт не дуже подобався чоловікові Бріджит. Вже через два роки – в 17 – майбутній президент Франції зробив 40-річній Бріджит освідчення в коханні. Але на той момент в жінки вже був чоловік і троє дітей, тому освідчення в коханні від хлопця вона навіть і не думала сприймати всерйоз. Макрон же впевнено заявив: “Щоб ви не робили, як би від мене не ухилялися, все одно я на вас одружуся”. Батько Еммануеля, Жан-Мішель Макрон, забороняв Бріджит спілкуватися з їх юним сином. Коли Еммануелю виповнилося 17 років, батьки відправили його вчитися в Париж, в елітну гімназію імені Генріха IV. Майбутнє подружжя продовжувало спілкуватися за допомогою листів. Складно в це повірити, але вже через декілька років Бріджит розлучилася з чоловіком, щоб бути з Макроном. На той момент Еммануель тільки починав свій шлях у великій політиці, а Бріджит стала викладачем в одній із релігійних шкіл Парижу. Через 13 років вони одружилися. Їх весілля відбулося в ратуші, на модному пляжному курорті Ле-Туке, де Бріджит успадкувала розкішну віллу, яка сьогодні служить подружжю другою домівкою. Під час весільної промови Еммануель подякував батькам і дітям Бріджит за підтримку їхнього союзу. Молодий наречений визнав, що вони з коханою хоч і не є “нормальною парою”, але все ж вони – “пара справжня”.

Діти та внуки
У подружжя Макрон своїх дітей немає. Відповідаючи на питання журналістів, Макрон пояснював, що це – свідоме рішення. Він називає своїми дітьми онуків Бріджит. У Бріджит троє дітей і семеро онуків. Свого часу всі великі ЗМІ розтиражували фотографії Еммануеля Макрона, який гуляє з дружиною і носить пляшечки дитячого харчування для її онуків. Французькі видання пишуть, що Макрон дуже вдячний дітям Бріджит за те, що змогли прийняти їх відносини. Еммануеля онуки Бріджит “дідусем” не кличуть, але звертаються до нього ласкавим англійським “daddy”.

Рішення та підтримка
Історія кохання подружжя – підкорила французів, тому це зіграло свою маленьку роль в перемозі Макрона на президентських виборах. Бріджит повністю присвятила себе політичній кар’єрі чоловіка, нерідко вона допомагала складати промови для політичних виступів Макрона. Однак, сама Бріджит не збирається ставати політичним діячем. За словами мадам Макрон, вона просто хоче “бути поруч”.

Різниця у віці
Бріджит Макрон на 24 роки старша за свого чоловіка. До слова, таку ж різницю у віці мають діючий президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія. Однак, на відміну від господаря Білого дому, кандидат в президенти Франції завжди підкреслює, що дружина – його найближча радниця. Французький економіст Марк Ферацці, боярин на весіллі Макрона, а зараз – член команди Макрона, так описав їх відносини: “Так, вони не зовсім традиційна пара. Але вони закохалися одне в одного 20 років тому і з тих пір їх почуття тільки міцніли. Їх історія дуже проста і ви повинні прийняти той факт, що люди можуть просто закохатися – і так сильно, що їх любов не ослабне ніколи.”

Ікона стилю
Модні журнали Франції назвали першу леді країни “іконою стилю”. Жінка віддає перевагу одягу від двох найбільших французьких модних будинків – Dior і Louis Vuitton і може собі це дозволити. Сьогодні Макрон активно виводить дружину в світ і дозволяє папараці фотографувати їх разом і публікувати тисячі їх знімків в газетах і журналах. Подібної поведінки, коли політик сам активно розповідає про своє особисте життя, Франція не бачила з часів Ніколя Саркозі, який вирішив “наслідувати подружжю Кеннеді” в стосунках зі своєю вже колишньою дружиною Сесілією.