10 правил успішного юриста

Багаторічний досвід адвоката Джеймса Грея Робінсона, зі своїми злетами та падіннями, дав йому змогу вивести 10 правил успіху.

Адвокат у третьому поколінні, він провів більшу частину свого життя, працюючи адвокатом або слухаючи про юриспруденцію з обіднім столом. Він був суддею майже 27 років і пішов у відставку в 2004 році, щоб зайнятись юридичною консультацією.

Він склав іспит і отримав ліцензію на право зайняття адвокатською діяльністю, проте робота не йшла вдало. Він вирішив продовжити консультації з акцентом на юристів. Адже адвокати мають багато унікальних проблем, які можуть оцінити лише юристи.

Коли я готувався до іспиту, я почав глибоко замислюватися про роки, проведені на посаді адвоката з питань сімейного права і бізнес-консультанта, що працює з юристами і юридичними фірмами. Озираючись назад, багато минулих викликів і проблем, які я пережив, стали більш зрозумілими. Я зібрав деякі думки про практику у сфері права і життя в цілому , які можуть допомогти адвокатам бути успішними, незалежно від того, молоді вони чи старші,каже Джеймс.

І ми не сумніваємось, що отриманий ним життєвий та професійний досвід справді може навчити багато поколінь юристів досягти успіху.

  1. Не будьте в’язнями свого минулого

Те, що сталося у вашому житті, це урок, а не довічне ув’язнення. Ми — наші власні тюремники, і наш розум є ключем. Вам не потрібно зациклюватися на подіях, які були болючими чи не такими, як би вам хотілось. Ви не жертва, тому не ведіть себе так. Справжні лідери і переможці приймають те, що сталося, і йдуть далі. Однак ми повинні вчитися, а не повторювати поведінку, яка призводить до неприємних результатів. Це може бути більш важливим для старших адвокатів, оскільки у них більше минулого досвіду, ніж у їх молодих колег.

  1. Те, що виходить з вашого рота важливіше, ніж те, що туди потрапляє

Незважаючи на правдивість виразу: «Ми те, що ми їмо». Це може стати замкнутим колом, тому що, коли ми їмо чи п’ємо щось не надто корисне, це робить нас депресивними, напруженими та злими. Ми можемо говорити слова, про які ми будемо жаліти. Тому, коли ви їсте надто багато нездорової їжі, ви почуватиметесь жахливо, а це змусить вас говорити негативні речі. Тому ви будете їсти все більше і більше.

На противагу цьому, якщо ви засмучені, перебуваєте в стресі через якісь несприятливі  обставини, споживаючи занадто багато нездорової їжі, що змусить себе почуватись гірше, а отже поводитись неввічливо. І так все йде по колу.

  1. Ви будете подобатись людям більше, будучи здоровим та щасливим, а не з великим рахунком в банку

Подумай над цим: якими людьми ви найбільше захоплюєтесь? Який об’єкт цієї гри, що називається життям? Чи краще померти з найбільшим числом іграшок або ж з найбільшим числом друзів? Багатство викликає звикання: вам ніколи не буде достатньо. Якщо ви здорові і щасливі, багатство саме прийде до вас в будь-якій формі, яку ви виберете. Багатство є відносним, коли ви здорові і щасливі. Багатства не вистачить, якщо ви хворі та засмучені. Справжнє багатство у вашому серці, а не на вашому банківському рахунку.

  1. Щодня протягом 10 хвилин візьміть собі за правило не думати ні про що, просто глибоко дихати

Одна з найпоширеніших скарг серед юристів пов’язана з надмірним обдумуванням. Всього. Ми навчаємося аналізувати, передбачати і уникати проблем. Проблема ж в тому, що ми любимо думати, і це не завжди добре для нас 24/7. Виділіть 10 хвилин щодня і зосередьтеся на диханні. Це змусить вас почувати себе краще і перезавантажить ваш мозок.

  1. Юристів більше люблять за їх чесність та/або людяність, ніж за перемогу

Ми всі знаємо тих адвокатів, які є агресивними, конфліктними, неприємними і просто неприйнятними. Люди можуть не любити мати справу з ними або боятися їх, але ними рідко захоплюються. Уважно подумайте, коли обиратимете, як побудувати стосунки зі своїми колегами, клієнтами та судом. Чи хотіли б ви викликати захоплення своєю доброчесністю, або ж страх, тому що ви грубіян?

  1. Потрібно знайти баланс та піклуватись про ваше тіло, розум та оточення

Один з моїх старших партнерів одного разу сказав мені: «Щоб бути успішним, ви повинні зосередитися на своїй юридичній практиці, своїй сім’ї та своїй церкві». Ви повинні зосередитися на своєму фізичному тілі, вашому емоційному стані і своїй сім’ї, як би ви це не визначали.

  1. Немає нічого більш потужного, ніж добрі слова

Ви можете довести свою точку зору, не висловлюючи агресію. Ви привабите більше клієнтів медом, ніж гіркотою. Останнім часом спостерігається тенденція, коли адвокати погрожують один одному. Це смішно. Адвокатам не треба висловлювати погрози, щоб довести свою думку.

  1. Впроваджуйте зміни. Зміни – це добре

Зміни – це ріст. Президенти та уряди змінюються принаймні кожні вісім років. Кожен раз, коли відбуваються зміни, створюються можливості. Шукайте можливість змінитися. Не чиніть спротиву цьому. Якщо ви залишите юридичну фірму або зміните свою практику, це добре! Якщо ви боретеся, а не працюєте у своїй практиці, це свідчить про те, що треба щось змінити. Можливо, вам потрібні нові партнери, нова область практики або взагалі порвати з юриспруденцією. Більшість уроків, які ми вивчаємо в якості юристів, є цінними в діловому світі і можуть допомогти вам досягти успіху в інших місцях. Як альтернативу, знайдіть нове хобі.

  1. Якщо ви не контролюєте свої емоції, вони будуть контролювати вас

Багато людей не розуміють, наскільки потужним є їхній розум і що вони можуть зробити з ним. Коли ми не зосереджуємося на позитивних подіях і думках, ймовірно, ми зосередимося на негативних. Саме це роблять адвокати – тому що ми зосереджуємося на найгірших сценаріях. Це може стати несподіванкою, але успішні люди не концентрують свою увагу на поганих результатах, вони орієнтуються на найкраще, що може статися.

Щоправда, якщо ви страждаєте від стресу, гніву або депресії, важко зосередитися на позитивних думках. Тим не менш, це єдиний спосіб зцілити все, що викликає стрес, гнів або депресію. Як висновок, якщо ви клінічно пригнічені, найкраще звернутися до лікаря.

  1. Бути адвокатом – це дар

Пам’ятайте, що ми вирішили бути юристами, ми не були запрограмовані такими. Бувають випадки, коли ми відчуваємо, що перебуваємо у в’язниці або ще гірше – у пеклі. Потрібно лише зробити все можливе від вас, і цього завжди достатньо. Якщо юриспруденція не для вас, ви можете обрати щось інше. Якщо ви працюєте добре, але не отримуєте від цього задоволення, приведіть у порядок свої думки.

Коли практикувати закон стає ризиковано, саме тоді ви повинні бути вдячним. Легко бути вдячним, коли ви виграєте великий процес; але  більше про ваш характер і гідність скаже те, що ви можете бути вдячні, коли настають складні часи.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *