10 оригінальних візитівок для юристів

На сьогоднішній день, коли конкуренція в будь-які сфері збільшується все більш стрімко, окрім високої компетентності, потрібно робити ставку на креативність. І це стосується не тільки представників творчих професій, як то художників, фотографів, журналістів чи перукарів, але й юристів.

Кажуть, зустрічають по одягу, так от ваша візитівка — це своєрідний елемент вашого образу, класична й строга, чи оригінальна й яскрава, вона покаже ваш підхід до роботи. А в юриспруденції можливість мислити за рамками, бути винахідливим та креативним, риса зовсім не зайва, варто сказати.

Ось декілька прикладів візитівок юристів та адвокатів, які точно вирізняються з-поміж усіх інших:

*У випадку юридичної аварії, телефонуйте 555-0911

Дизайнер Бен Моралес розробив для адвоката Пола Редрапа оригінальні візитні картки, в вигляді людини за гратами.

Напис на візитівці: Я (майже) адвокат.
На звороті: Кандидат в юридичний департамент 2015.

ШАНС
Картка, щоб вийти з в’язниці
Ця картка може зберігатись поки буде потрібна або продана

Адвокат з Санкт-Петербурга, який спеціалізується на розлученнях, придумав незвично ефективний і дешевий спосіб реклами своїх послуг. Справа в тому, що кожну суботу він ходить по книгарнях Петербурга і підкидає свої візитівки в книги про кохання.

Американський адвокат Джеймс Махон, спеціалізацією якого також є шлюборозлучний процес, пропонуємо своїм клієнтам візитівку, обидві частини якої легко розриваються навпіл.

І ще один цікавий варіант візитівки адвоката у справах розлучення. Для того щоб побачити його контакти, потрібно розірвати смужку посеред серця.

Зберігайте спокій і подзвоніть юристу

Просто оригінальний шрифт візитівки

Американський правозахисник Шон Гвинт, який займається справами про водіння у п’яному вигляді розробив креативну візитну картку в формі металевої відкривачки з контактною інформацією!

Іванна Мельничук

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *